Zostań klubem partnerskim Akademii Lechii Gdańsk!

Z myślą o nieustannym rozwoju Akademii Lechii Gdańsk uruchamiamy program partnerski. Zachęcamy zainteresowane szkółki piłkarskie, aby dołączyły do programu, w ramach którego najzdolniejsi zawodnicy z klubów partnerskich i współpracujących zostaną objęci obserwacją przez sztab szkoleniowy Akademii Lechii Gdańsk.

Naszym głównym założeniem jest współpraca w aspektach szkoleniowych, organizacyjnych, marketingowych i edukacyjnych. Zobowiązujemy się do wymiany wiedzy i doświadczeń. Jednak w całym procesie najważniejsze jest dobro zawodnika. Dlatego też chcielibyśmy umożliwić zawodnikowi jak najlepsze warunki do rozwoju, zrozumieć jego potrzeby oraz odpowiedzialną współpracą ułatwić mu zdobywanie piłkarskich szczebli karierymówi Paweł Wolański, Dyrektor Akademii Lechii Gdańsk

Co obejmuje program Klubów Partnerskich?

Współpraca wiąże się z polepszeniem działania w obszarach:

  • Szkoleniowym (m.in. odbycie stażów trenerskich, wsparcie metodyczno-szkoleniowe)
  • Sportowym (m.in. udział we wspólnych turniejach)
  • Inwestycyjno-Rozwojowym (m.in. udział w Grupie Talent, specjalistyczne badania diagnostyczne)
  • Organizacyjnym (m.in. bezpłatny wstęp na mecze Ekstraklasy oparty na systemie voucherów, podawanie piłek w meczach Ekstraklasy)
  • Społecznym (m.in. integracje, zwiększenie świadomości wpływu sportu na zdrowie)
  • Wychowawczym (m.in. wychowanie młodych pokoleń według przyjętego systemu wartości i zasad)

 

Wiemy, że wspólnie stworzymy odpowiednie warunki do rozwoju, a świat piłkarskich marzeń stanie się realnym planem treningowym oraz konsekwentną realizacją wyznaczonych celów.

 

Zachęcamy akademie, kluby i szkółki piłkarskie do nawiązania współpracy. W linku poniżej dostępne jest oświadczenie, które należy wysłać na adres mailowy: klubypartnerskie@lechia.pl 

 

⇒  Złóż oświadczenie ⇐

 

W przypadku pytań dotyczących zgłoszeń prosimy o kontakt:

GRZEGORZ GRZEGORCZYK

KOORDYNATOR DS. ROZWOJU

TEL. 575 511 535