OPIS I CEL PROJEKTU

Sieć szkółek piłkarskich dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat oparta na ujednoliconym systemie szkoleniowym Akademii Lechii Gdańsk oraz najefektywniejszych rozwiązaniach organizacyjnych Biało-Zielonych, stanowiących fundament piramidy szkolenia Lechii Gdańsk.

Głównym celem szkółek LS jest zapewnienie optymalnych warunków rozwoju dziecka w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze, promując radość z gry oraz inspirując miłością do Lechii Gdańsk. Stawiamy szczególny nacisk na wysoką jakość szkolenia, komfort treningów oraz satysfakcję małego zawodnika, przy równoczesnym dbaniu o doskonałą komunikację i relacje z rodzicami naszych podopiecznych.

W Lechia Schools nie przeprowadzamy selekcji; naszym celem jest nauczenie dziecka gry w piłkę nożną, nie zaś wybór już wykwalifikowanych graczy. Jednocześnie, dzięki wspólnej filozofii szkoleniowej oraz stałemu monitorowaniu postępów zawodników, udział w treningach LS stanowi najkrótszą drogę do Akademii Lechii Gdańsk. Najzdolniejsi zawodnicy są obserwowani przez trenerów grup wiodących Akademii i regularnie zapraszani na treningi.

Grupy treningowe LS są dostosowane do wieku i poziomu umiejętności dziecka, a treningi odbywają się przez 12 miesięcy w roku. Dodatkowo, podczas wakacji i ferii organizujemy liczne obozy, campy oraz półkolonie, a dzieci regularnie biorą udział w różnych turniejach.

Każdy zawodnik Lechia Schools ma okazję zagrać na murawie Polsat Plus Areny podczas wewnętrznych mistrzostw oddziałów LS. Nasi podopieczni mają także okazję do spotkań z piłkarzami Lechii Gdańsk,, otrzymują bilety na mecze biało-zielonych oraz mogą uczestniczyć w piłkarskich eskortach podczas meczów pierwszej drużyny na Polsat Plus Arenie.

Główne cele projektu „Lechia Schools” to:

  • – Zachęcanie dzieci do aktywności fizycznej,
  • – Zwiększenie dostępności do zorganizowanego szkolenia sportowego,
  • – Rozwój motoryczny, równowaga, koordynacja i inne umiejętności fizyczne.
  • – Wspieranie rozwoju umiejętności społecznych poprzez interakcję z rówieśnikami,
  • – Kreowanie pozytywnego podejścia do sportu i aktywności fizycznej,
  • – Budowanie od najmłodszych lat systemu wartości i biało-zielonej tożsamości

 

DLA KOGO

Dla chłopców i dziewczynek w wieku od 4 do 12 lat

DATA I CZAS WYDARZENIA

Start pierwszych ośrodków Lechia Schools zaplanowany jest na jesień 2024 roku. Treningi w Lechia Schools będą odbywać się dwa razy w tygodniu. O dokładny termin zapytaj managera danego oddziału.

LOKALIZACJA

Oddział Lechia Schools już niedługo w Twoim mieście/dzielnicy.

CENA

Cena za uczestnictwo w zajęciach jest zależna od lokalizacji ośrodka Lechia Schools i oscyluje w granicach 200-300 zł miesięcznie. Na opłatę składają się dwa treningi w tygodniu, ubezpieczenie dziecka, wejścia na mecze Lechii Gdańsk oraz wiele innych atrakcji organizowanych przez szkółkę. O szczegóły dotyczące opłat należy pytać bezpośrednio managerów oddziałów Lechia Schools

HARMONOGRAM I PRZEBIEG WYDARZENIA:

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają po 90 minut.

Grupa do 15 osób.

ZGŁOSZENIE I REKRUTACJA ZAWODNIKÓW

Start pierwszych ośrodków Lechia Schools zaplanowany jest na jesień 2024 roku. O starcie naborów będziemy informować.

KONTAKT

Koordynator Projektu – Michał Stefanowski

Numer kontaktowy: +48 793 438 462

adres email: schools@lechia.pl

Patroni

Dołącz do naszego grona patronów, aby wspierać rozwój lokalnych talentów piłkarskich i mieć wpływ na przyszłość klubu; jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami pod adresem akademia@lechia.pl.

Sponsorzy

Jako sponsor, zyskasz nie tylko ekspozycję swojej marki, ale także satysfakcję z budowania przyszłości polskiej piłki nożnej; aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas na akademia@lechia.pl.

Partnerzy

Stań się naszym partnerem, by razem z nami tworzyć wyjątkowe wydarzenia i wspierać społeczność sportową; jeśli chcesz dołączyć, napisz do nas na akademia@lechia.pl.