Akademia Piłkarska Lechii Gdańsk jest bardzo ważnym, strategicznym projektem dla naszego Klubu. Ciągły rozwój Akademii jest konieczny, by móc poprzez profesjonalne szkolenie dzieci, a potem młodzieży zasilać utalentowanymi zawodnikami nasz pierwszy zespół lub z dumą patrzeć jak zawodnicy świetnie prezentują się w innych klubach zarówno w Polsce jak i za granicą. Tego wszystkiego możemy próbować dokonać wspólnie z naszymi Sponsorami i Partnerami, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu będą mogli szczycić się wizytówką jaką jest Akademia Lechii Gdańsk.

Nasi Sponsorzy i Partnerzy współpracując z Akademią zyskują bardzo wizerunkowo, inwestowanie bowiem w sport dzieci i młodzieży cieszy się coraz większym uznaniem i przykuwa uwagę wielu osób, wzmacniając tym samym pozytywny wizerunek firmy. Kiedy zestawimy to wszystko ze świadczeniami jakie możemy w zamian zaoferować, korzyści ze współpracy są nie do przecenienia.

Zapraszamy zatem wszystkich, którzy chcą stać się częścią naszej sportowej Biało-Zielonej Rodziny. Oferujemy współpracę na zasadach wzajemności i lojalności, bo Rodzina jest przecież najważniejsza.

Co możemy Państwu zaproponować:

  • Tytuł Sponsora lub Partnera Akademii Lechii Gdańsk
  • Promocję w social mediach oraz na stronie www Akademii
  • Branding na strojach klubowych drużyn Akademii
  • Świadczenia związane z działalnością drużyn Akademii oraz wybranymi wydarzeniami pierwszej drużyny Lechii Gdańsk

Jesteś zdecydowany, a może masz pytania, albo zupełnie inny pomysł na współpracę?
Zadzwoń, chętnie porozmawiamy. Zapraszamy do kontaktu:

Dyrektor Akademii:
Paweł Wolański
Tel.: 501-007-628
Mail: p.wolanski@lechia.pl

 

Sponsorzy
Sponsor Główny
Sponsor
Partner techniczny
Partnerzy