20
maj
2024

Oliwer Pospieszny – kontrakt podpisany!

Oliwer Pospieszny (zawodnik urodzony w 2007 roku) rozpoczął przygodę z naszym Klubem w wieku 6 lat. Jest to zawodnik występujący na pozycji środkowego obrońcy o bardzo wysokich umiejętnościach indywidualnych w grze 1v1 w defensywie. W ostatnich latach był wiodącą postacią w drużynach Lechii Gdańsk w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-15 i U-17. Kontrakt Pospiesznego będzie obowiązywać do 31.12.2026 roku.

– Oliwer to środkowy obrońca naszego zespołu U17, jest niezwykle wartościowym zawodnikiem. Jego umiejętności w grze 1v1 w defensywie, siła oraz zdolność do skutecznego wykorzystywania stałych fragmentów gry są na bardzo wysokim poziomie. Doskonale radzi sobie w grze głową, co stanowi dodatkowy atut dla naszej drużyny.

Zdobywane bramki, czy asysty na jego pozycji są wartością dodaną, stanowiącym ogromny atut ofensywny dla zawodników o jego profilu. Jego wkład w grę drużyny nie ogranicza się jedynie do obrony, ale stanowi istotny element budowania akcji ofensywnych.

Jednakże, jak każdy zawodnik, również Oliwer musi pamiętać, że sukces wymaga ciągłej pracy i zaangażowania. Nie ma miejsca na spoczywanie na laurach. Dlatego w nadchodzących miesiącach musi wykazywać się jeszcze większą koncentracją, determinacją i zaangażowaniem. Każdy dzień to nowa szansa na rozwój i kolejny krok w kierunku realizacji marzeń. – powiedział Dyrektor Akademii, Paweł Wolański

– Jestem Bardzo zadowolony. Jest to kolejny etap do realizacji moich marzeń. Dziękuje wszystkim za okazane wsparcie – powiedział Oliwer Pospieszny

Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partnerzy
Firmy współpracujące