24
lut
2023

18-letni Mateusz Rzeźnik podpisał kontrakt z Lechią Gdańsk ważny do 30 czerwca 2025 r.

Ofensywny pomocnik Mateusz Rzeźnik został nowym zawodnikiem Lechii po podpisaniu 2,5-letniego kontraktu. W rundzie wiosennej zawodnik będzie występował w Centralnej Lidze Juniorów U-19.

Mateusz od pierwszego dnia w klubie pokazał, że ma bardzo duże umiejętności oraz potencjał do dalszego rozwoju. W Akademii Lechii Gdańsk zawodnik otrzyma wszystko czego potrzebuje, aby robić kolejne kroki, a ta opieka i podejście powinny być fundamentami do kształtowania jego osobowości i szeroko rozumianego obszaru sportowego. Klub obdarzył go zaufaniem, mamy nadzieję, że Mateusz odwdzięczy się za to swoją postawa na boisku, ale również poza nim, godnie reprezentując barwy Biało-Zielonepowiedział nam Paweł Wolański, Dyrektor Akademii Lechii Gdańsk.

Cieszę się, że Mateusz Rzeźnik zasilił drużynę U-19 Akademii Lechii Gdańsk. Ma duży talent, od niego zależy, jak go wykorzysta. Przekonał nas swoimi umiejętnościami i dużym potencjałem. Wiążemy z nim spore nadzieje, w przyszłości także w kontekście pierwszego zespołu Lechiidodał Marek Zieńczuk, trener U-19 Akademii Lechii Gdańsk.

Bardzo się cieszę, że dołączyłem do Biało-Zielonej rodziny. Moim najbliższym celem jest pomóc drużynie utrzymać się w CLJ U-19, a swoją dobrą postawą na boisku i poza nim zapracować na możliwość zaistnienia w pierwszej drużynie Lechii Gdańskpowiedział Mateusz Rzeźnik, nasz nowy zawodnik.

Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partnerzy
Firmy współpracujące