12
paź
2022

Akademia Lechii Gdańsk – Drużyna kobiet zagra w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski

Już dziś o godz. 17:00 kobieca drużyna Lechii Gdańsk zagra w Sztumie z Pogonią Gościniec nad Wisłą II Tczew. Stawką tego spotkania będzie cenne trofeum – Wojewódzki Puchar Polski. 

To już trzeci kolejny sezon, w którym żeńska drużyna Lechii Gdańsk zagra w finale Wojewódzkiego Pucharu Polski. Dwa poprzednie razy tak jak teraz rywalem w walce o cenne trofeum była Pogoń Gościniec nad Wisłą II Tczew. W 2020 r. rywalki okazały się lepsze w stosunku 2:1, a rok temu było 5:1. W myśl zasady do trzech razy sztuka liczymy, że tym razem się uda i to Lechistki będą górą.

– Kolejny raz jesteśmy w finale wojewódzkiego pucharu Polski, kolejny raz rozegramy ten mecz z Pogonią. Niestety poprzednie dwa finały były na korzyść naszego rywala. Zespół czuję ogromny niedosyt po poprzednich finałach. jesteśmy zmotywowani i głodni zwycięstwa. W tym meczu będziemy do ostatniego gwizdka walczyć o każdy centymetr boiska i o końcowe zwycięstwo. Chciałbym zaprosić wszystkich naszych kibiców na ten mecz! Zrobimy w środę hałas! – mówi nam Artur Kaim, trener kobiecej drużyny Lechii Gdańsk.

Oby to było radosne popołudnie! Życzymy powodzenia!

Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partnerzy
Firmy współpracujące