08
sie
2022

Akademia Lechii Gdańsk – Nasi zawodnicy z rocznika 2010 wzięli udział w zgrupowaniu Letniej Akademii Młodych Orłów

Zawodnicy rocznika 2010: Błażej Burzyński, Krzysztof Menzel i Rafał Zmiarowski przez ostatni tydzień przebywali na zgrupowaniu Letniej Akademii Młodych Orłów w Wałbrzychu.

Jest to zgrupowanie dla najzdolniejszych zawodników z całej Polski w danym roczniku. Chłopcy mieli okazję trenować pod okiem licznej i wykwalifikowanej kadry, złożonej m.in. z trenerów prowadzących młodzieżowe reprezentacje Polski. Co ciekawe jednym ze szkoleniowców zaproszonych przez PZPN do współpracy podczas zgrupowania był Maciej Kostrzewa, trener pracujący na co dzień w naszej Akademii.

W trakcie zgrupowania, oprócz zajęć na boisku, chłopcy przeszli mnóstwo różnych testów sprawnościowych. Były także liczne analizy treningów oraz meczów. Wszystko to w celu poprawienia umiejętności zawodników, a także wstępnej selekcji pod kątem młodzieżowych reprezentacji Polski, które rozpoczynają swoją działalność od kategorii u-15.

Zgrupowania Akademii Młodych Orłów stanowią niezwykłą okazję do rozwoju umiejętności naszych młodych adeptów, zarówno w aspekcie indywidualnym, jak i zespołowym. Miejmy nadzieję, że zawodnicy naszej Akademii otrzymają kolejne szanse pokazania się z jak najlepszej strony na zgrupowaniach organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje dla Błażeja, Krzysztofa i Rafała oraz dla trenera Macieja Kostrzewy!

Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partnerzy
Firmy współpracujące