01
sie
2022

Akademia Lechii Gdańsk – Rocznik 2011 rozpoczął przygotowania do nowego sezonu od zwycięstwa

Zespół rocznika 2011 przejął trener Grzegorz Grzegorczyk, który zaliczył udany debiut – jego drużyna w meczu kontrolnym pokonała FC Wrocław Academy 6:3.

– Po sobotnim meczu wyjechaliśmy na obóz do Buska-Zdroju, tam zagraliśmy trzy sparingi. Zmagania ligowe zaczynamy 20 sierpnia, a zaraz potem pod koniec miesiąca weźmiemy udział w topowym turnieju w  Szczecinie. We wrześniu nasza drużyna wybiera się na międzynarodowy turniej do Lichenia, a w październiku do Pragi na sparingi. Szykuje się dużo grania na wysokim poziomie, co z pewnością przyczyni się do indywidualnego rozwoju każdego z zawodników na co nasza Akademia kładzie nacisk – powiedział o najbliższych planach zespołu trener Grzegorz Grzegorczyk, który przejął drużynę rocznika 2011 Akademii Lechii Gdańsk od trenera Łukasza Wiktorowskiego. Ten z kolei objął ekipę rocznika 2014.

Lechia Gdańsk – FC Wrocław Academy 6:3

Bramki dla Lechii:  Dawid Kosiak 26’, Jan Szczot 32’,  Jacek Śliwiński ’57,  Mateusz Michna ’72, Aliaksei Leiko ’86, Antoni Gronkowski ’89.

Skład Lechii: Kusiak (Gójski) – Michna, Stefański, Dziedziejko, Kushnarow, Kosiak, Masialski, Filbrant, Michowicz oraz Resmerowski, Śliwiński, Owsian, Szczot, Grabowski, Gronkowski, Sarniak, Czerczon, Leiko, Myślicki, Wronecki, Wałęsa.

Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partnerzy
Firmy współpracujące