31
sie
2023

Alan Wiśniewski parafował umowę do czerwca 2026 roku!

Alan Wiśniewski (zawodnik urodzony w 2007 roku) jest naszym wychowankiem. Piłkarz już w poprzednim sezonie, będąc rok młodszym, grał w drużynie Akademii CLJ U-17. Był również najlepszym strzelcem drużyny w rozgrywkach Centralnej Ligii Juniorów U-17 (28 meczów, 16 bramek i 2 asysty).

Alan to wychowanek naszego Klubu. Cieszę się, że to kolejny młody zawodnik, który mimo zainteresowania jego osobą przez inne, dużę Akademię w Polsce, postanowił dalej rozwijać się w naszym Klubie. Jego postawa i mentalność może być wzorem dla pozostałych kolegów. Jako Dyrektor Akademii jestem dumny, że mamy takich wychowanków, duża w tym zasługa naszych trenerów i rodziców, którzy tak kształtowali jego osobowość przez ostatnie lata. Dodatkowo Alan ma ogromny potencjał do dalszego rozwoju, bardzo się cieszę, że możemy razem podążać tą wspólną drogą. Mam nadzieję, że będzie ona bardz owocnapowiedział Dyrektor Akademii, Paweł Wolański

Cieszę się, że podpisałem swój pierwszy profesjonalny kontrakt z Lechią, w której jestem od początku mojej przygody z piłką. To już prawie 11 lat. Mam nadzieję, że moja ciężka praca i determinacja pomoże mi dotrzeć do następnego celu, jaki sobie postawiłem. Będę walczyć, aby dostać szansę udziału w treningach z pierwszym zespołem, a potem kolejny cel: debiut w pierwszej drużynie Lechii. Na koniec chciałbym dodać, że warto marzyć i poprzez ciężką pracę spełniać swoje marzeniazakończył Alan Wiśniewski.

Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partnerzy
Firmy współpracujące