27
lut
2023

Dobre występy grupy naborowej rocznika 2015 na turniejach w Warszawie!

Młodość ma swoje prawa, młodość musi się wyszaleć, dlatego nie dziwi informacja, że podopieczni trenerów Józefa Gładysza, Zdzisława Puszkarza i Maksima Satińskiego z grupy naborowej rocznika 2015 udali się w miniony weekend nie na jeden, a dwa (!) turnieje do Warszawy.

W pierwszym dniu w formule rozgrywek ligowych, nasi zawodnicy pokonali wszystkie 10 drużyn i zajęli zasłużone pierwsze miejsce!  Królem strzelców turnieju został Akademii Lechii Gdańsk, Maksymilian Lubieniecki.

Był to dopiero przedsmak prawdziwej rywalizacji, która nastąpiła w niedzielę. Do Warszawy na turniej Pro Future Cup U-8 zjechało kilka bardzo mocnych ekip z całej Polski m.in. ŁKS Łódź, Raków Częstochowa, Stal Rzeszów czy Bronowice Lublin, a także najmocniejsze drużyny z województwa mazowieckiego: Varsovia Warszawa, Ursus Warszawa, Barca Academy. Rozgrywane mecze stały na bardzo wysokim poziomie technicznym i fizycznym.

W rundzie kwalifikacyjnej zawodnicy Lechii Gdańsk wygrali wszystkie swoje mecze i awansowali do rundy finałowej. Po emocjonującej rywalizacji i zaciętej walce nasi chłopcy zajęli ostatecznie wysokie 3 miejsce, ponosząc tylko jedną nieznaczną porażkę w całym turnieju. Pierwsze miejsce w turnieju zajął ŁKS Łódź przed Barca Academy. Królem strzelców ponownie został zawodnik Akademii Lechii Gdańsk – Tomasz Molin.

Skład drużyny Akademii Lechii Gdańsk 2015:

  1. Leon Jabłoński
  2. Niko Maloca
  3. Mikołaj Jasiński
  4. Maksymilian Lubieniecki
  5. Tomasz Molin
  6. Michał Kiełczyński
  7. Piotr Kargul
  8. Ivan Derhachov
  9. Natan Satiński

Przypominamy, że treningi grup naborowych roczników 2015 i 2016 Akademii Lechii Gdańsk odbywają się poniedziałek /środa/piątek w godz. 17.00 do 18.30, balon przy ulicy Meissnera 5.

Dzieci z roczników 2017 i 2018 zapraszamy we wtorek i czwartek godz. 16.00-17.30, ulica Meissnera 9, na boisku orlik (SP nr 5).

Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partnerzy
Firmy współpracujące