29
wrz
2023

Dołącz do naszej Akademii

Rusza nabór dla trenerów do Akademii Lechii Gdańsk! Chcesz być częścią najbardziej rozpoznawalnej sportowej marki w północnej Polsce? Chcesz zbierać cenne doświadczenie, pracując z najbardziej utalentowaną młodzieżą w tej części kraju? Chcesz współpracować z legendarnymi trenerami? Wyślij do nas swoje CV!

Poszukujemy trenerów legitymujących się certyfikatem UEFA Ellite Youth, UEFA A oraz Trenerów UEFA B i C. Oferujemy pracę, roczny płatny staż, a dla początkujących trenerów atrakcyjny wolontariat. Zapraszamy także fizjoterapeutów oraz osoby specjalizujące się w scoutingu, analizach, treningu motorycznym i bramkarskim. Decyzja o ewentualnym dołączeniu do naszego zespołu zostanie podjęta po rozmowie kwalifikacyjnej z wybranymi kandydatami.

„Cieszę się, że ruszamy z druga edycją otwartej rekrutacji dla trenerów i specjalistów do naszej Akademii. Poprzednia edycja cieszyła się ogromną popularnością. Wzięło w niej udział ponad 180 osób! Część z nich dołączyła do struktur Akademii i świetnie sobie radzą. Mam nadzieję, że drugi nabór przyniesie jeszcze lepsze efekty. Zależy nam na osobach przede wszystkim z regionu i lokalnych z Gdańska, które chciałyby razem z nami rozwijać nasz Klub. Wykwalifikowane zasoby ludzkie odgrywają dziś kluczową rolę w rozwoju środowiska piłkarskiego. Mam nadzieję, że podczas II edycji rekrutacji, znajdziemy równie wartościowe osoby, które wzbogacą naszą kadrę trenerską o swój wkład merytoryczny i osobowościowy” – powiedział dyrektor Akademii Lechii Gdańsk, Paweł Wolański. 

Celem wzięcia udziału w II edycji rekrutacji, prosimy o wypełnienie formularza pod tym linkiem.

Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partnerzy
Firmy współpracujące