13
sty
2022

Drużyna kobiet rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej

Kobieca drużyna Lechii Gdańsk rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. Celem jest trafić z formą idealnie na początek rozgrywek. 

Przypomnijmy, że kobieca drużyna Lechii Gdańsk zajmuje na półmetku makroregionalnej III ligi trzecie miejsce, tracąc ledwie dwa punkty do liderującego Lecha/UAM Poznań. Po podsumowaniu rundy jesiennej TUTAJ zawodniczki trenera Roberta Akademia Lechii Gdańsk – Drużyna kobiet rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej.

Treningi zaczęły się 10 stycznia, na horyzoncie jest już inauguracyjny mecz rundy rewanżowej, ten odbędzie się w ostatni weekend marca, a rywalem w naszym domu przy ulicy Traugutta będzie Olimpią II Szczecin.

Jak powiedział nam Robert Bandrowski w ten właśnie moment chce trafić z formą jego drużyna, pod to zostały zaplanowane przygotowania:

– Trenujemy pięć razy w tygodniu, z czego w jeden dzień mamy siłownię. Trzy razy w tygodniu trener Marcin Kośnik przeprowadza treningi bramkarskie. Wszystko mamy poukładane organizacyjnie w należyty sposób. Większość gier kontrolnych została już zaplanowana. Nasz plan przygotowań jest bardzo solidny. Jestem przekonany, że jeżeli dziewczyny przebrną przez przygotowania maksymalnie zaangażowane, nie przydarzą nam się żadne poważniejsze kontuzje, a także jeśli COVID-19 nie pokrzyżuje nam szyków, to jest ogromna szansa, że trafimy z najlepszą formą na rozpoczęcie rundy. Będziemy starali się ją utrzymać możliwie jak najdłużej, oczywiście najlepiej aż do końca sezonu.

Mecze kontrolne:

05.02. – Juventus Toruń (IV liga) – dom

27.02. – Stomilanki Olsztyn (I liga) – wyjazd

06.03. – Marcus Gdynia (II liga) – wyjazd

12.03. – Legia Warszawa (IV liga) – dom

Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partnerzy
Firmy współpracujące