25
maj
2022

Drużyna rocznika 2011 na turnieju KGHM Cup w Lubinie

Zawodnicy trenera Łukasza Wiktorowskiego z rocznika 2011 Akademii Lechii w niedzielę rozegrali siedem spotkań z bardzo wymagającymi rywalami. To była dla naszej drużyny bezcenna nauka.

Na stronie gospodarza turnieju, Akademii KGHM Zagłębie Lubin, której serdecznie dziękujemy za zaproszenie i sportową rywalizację, czytamy:

W tegorocznym turnieju KGHM Cup wzięło udział osiem zespołów: Zagłębie Lubin, Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin, Lechia Gdańsk, Lech Poznań, Raków Częstochowa, a także czeski Banik Ostrawa oraz słowacki Senec Football Academy. Każdy z zespołów rozegrał łącznie siedem spotkań.  Cały turniej stał na wysokim poziomie. Każda z drużyn chciała zaprezentować się z jak najlepszej strony przed licznie zgromadzoną publicznością. Mecze obfitowały w spore emocje, utrzymane oczywiście w duchu fair play.

Chłopcy z naszej Akademii mieli możliwość skonfrontowania się z najlepszymi drużynami w tym roczniku z naszego kraju. To na pewno bezcenne doświadczenie, gdyż zawodnicy sami świadomie mogą skonfrontować i ocenić siebie na tle najlepszych chłopców w tej kategorii wiekowej. Na tym poziomie decyduje każdy detal techniki indywidualnej. Dobra nauka dla nas – podsumował trener Łukasz Wiktorowski, opiekun rocznika 2011 Akademii Lechii Gdańsk.

Skład Lechii: Nowicki, Owsian, Stefański, Michna, Dziedziejko, Filbrandt, Szczot, Gronkowski, Czerczon, Masialski, Śliwiński, Kosiak.

Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partnerzy
Firmy współpracujące