15
gru
2021

Drużyna rocznika 2011 wzięła udział w Rewalandii

Rewalandia to cykliczny halowy turniej z 20-letnią tradycją, która już na stałe wpisała się do sportowego kalendarza drużyn piłkarskich z całej Polski. Turniej gościł takie drużyny jak: Legia Warszawa Lech Poznań, Polonia Warszawa, Lechia Gdańsk, Pogoń Szczecin, czy Zagłębie Lubin. Na parkiecie w Rewalu grali młodzi piłkarze, którzy reprezentowali potem z powodzeniem kluby z najwyższych klas rozgrywek w Polsce oraz w Europie.

Tradycji stało się zadość i w tegorocznej Rewalandii wzięła udział drużyna rocznika 2011 Akademii Lechii Gdańsk. Naszą ekipę prowadził trener Maciej Kaczorowski, który jest na co dzień asystentem pierwszego trenera drużyny rocznika 2011, Łukasza Wiktorowskiego. Nasza drużyna podzieliła się na dwie grupy, jedna wzięła udział w turnieju w Rewalu, druga pod wodzą trenera Wiktorowskiego w „Wicher Cup” w Kobyłce.

– Mocna obsada turnieju, fajne, kolejne doświadczenie dla naszych chłopaków, zabrakło trochę szczęścia aby walczyć o najwyższe miejsca, wiemy nad czym dalej pracować – powiedział nam po turnieju w Rewalu, trener Maciej Kaczorowski.

Skład drużyny rocznika 2011 Akademii Lechii Gdańsk:

Jan Nowicki

Filip Owsian

Jakub Filbrandt

Jacek Śliwiński

Filip Michowicz

Jakub Dziedziejko

Mateusz Michna

Antoni Gronkowski

Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partnerzy
Firmy współpracujące