21
gru
2022

Drużyna rocznika 2012 zakończyła rozgrywki I PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ

Zespół rocznika 2012 to najmłodsza drużyna, która funkcjonuje w ramach klasy sportowej. Oznacza to, że od września zawodnicy są objęci bogatym programem treningowym, w ramach którego mają dostęp do wielu ciekawych zajęć. Oprócz standardowych treningów piłkarskich, chłopcy uczestniczą w zajęciach judo, techniki fundamentalnej czy treningów bramkarskich. Wszystkie są prowadzone przez specjalistów w danej dziedzinie. Ponadto, najbardziej uzdolnieni zawodnicy z rocznika uczestniczą w dodatkowym treningu dla grupy TOP, gdzie w małej grupie mogą jeszcze efektywniej podnosić swoje umiejętności.

Zespół występuje w turniejach związkowych kategorii E1. Oprócz tego uczestniczy także w rozgrywkach Joma Five oraz regularnie jeździ na turnieje i rozgrywa wartościowe sparingi. W tej rundzie chłopcy mogli się zmierzyć m.in. z takimi rywalami jak Sporting Lizbona, Southampton FC, Dinamo Kijów, Bologna FC czy PAOK Saloniki. Nie zabrakło również meczów z najlepszymi polskimi zespołami. Licząc wszystko razem zespół rozegrał ponad 160 spotkań w takich miejscach jak m.in. Szczecin, Licheń Stary, Koszalin, Ząbkowice Śląskie, Luzino, Przechlewo, Stegna, Kobyłka koło Warszawy oraz oczywiście Trójmiasto.

Za nami bardzo owocna runda. Dzięki kompleksowemu treningowi oraz możliwości rywalizacji z wymagającymi przeciwnikami uważam, że chłopcy dokonali niesamowitych postępów. Jeśli wytrwają w swojej pasji, prezentując taki sam poziom zaangażowania na treningach i tym samym utrzymując dotychczasowe tempo rozwoju, to jestem przekonany, że w przyszłości Lechia będzie miała z tych chłopców ogromną pociechępodsumował udaną rundę trener zespołu rocznika 2012 Akademii Lechii Gdańsk, Maciej Kostrzewa.

Kadra drużyny U-11 Akademii Lechii Gdańsk

1.      Mateusz Borzyszkowski

2.       Stanisław Cieślik

3.      Michał Gecevicz

4.      Jan Górski

5.      Sebastian Gruchalski

6.      Michał Jarocki

7.      Igor Jewiarz

8.      Antoni Kargul

9.      Kuba Kisiel

10.   Krzysztof Klimczuk

11.   Wiktor Konarzewski

12.   Szymon Lubieniecki

13.   Wojciech Makiej

14.   Tobiasz Nowik

15.   Tymon Ochocki

16.   Kornel Rogoz

17.   Jakub Stankiewicz

18.   Timur Symonenko

19.   Filip Świerżewski

20.   Jakub Wicki

Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partnerzy
Firmy współpracujące