21
lut
2023

Drużyna rocznika 2015 wygrała Unia Cup w Tczewie!

Grupa naborowa rocznika 2015 Akademii Lechii Gdańsk nie zatrzymuje się! Po wygranej w kartuskim Granit Cup przyszła kolej na Unia Cup w Tczewie. I tu nasi zawodnicy okazali się bezkonkurencyjni!

W turnieju Unia Cup 2023 w Tczewie wzięło udział 12 drużyn z województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Mecze rozgrywane były w formie ligi, każdy grał z każdym. Drużyna trenerów Józefa Gładysza, Zdzisława Puszkarza i Maksyma Satińskiego po początkowych trudnościach, rozkręcała się z meczu na mecz i na finiszu rozgrywek zwyciężyła wyprzedzając takie drużyny jak: Olimpia Elbląg, APK Jedynka Kartuzy i … Lechia 2016. Druga drużyna reprezentująca naszą Akademię zajęła wysokie 4. miejsce – jej również należą się wielkie pochwały i gratulacje.

Poniżej składy naszych drużyn:

Skład Lechia 2015: Tomasz Molin, Michał Kiełczyński, Mikołaj Jasiński, Niko Maloca, Maksymilian Lubieniecki, Karol Grygiel, Leon Jabłoński (bramkarz).

Skład Lechia 2016: Natan Satiński, Ivan Derhachov, Piotr Kargul, Leon Pobłocki, Mihaił Borrisov, Dima Adzhavenko, Leon Pobłocki (bramkarz).

Sponsorzy
Sponsor Główny
Sponsor
Partner techniczny
Partnerzy