22
gru
2022

Drużyna U-10 I PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ

20 zawodników urodzonych w roczniku 2013 w rundzie jesiennej reprezentowało Akademię Lechii Gdańsk w rozgrywkach E2 w grupie 2 i 8 (po 3 turnieje związkowe każda z grup). Poza rozgrywkami związkowymi nasi piłkarze brali udział w lidze JomaFive w roczniku 2012/13, w której łącznie rozegrali 15 meczów. Między w/w rozgrywkami zawodnicy rozegrali wiele gier kontrolnych oraz wzięli udział w dwóch turniejach lokalnych – w Przechlewie i na obiektach Gedanii oraz dwóch ogólnopolskich – Łódź i Licheń Stary.

Na co dzień zespół trenuje cztery razy w tygodniu. Mikrocykl jest podzielony na trzy jednostki piłkarskie oraz dodatkową jednostkę techniki fundamentalnej z trenerem Pawłem Rosińskim. We wrześniu trzech wyróżniających się zawodników brało udział w treningu indywidualnym grupy TOP Talent. Każdy zawodnik tego rocznika jest objęty indywidualną kontrolą procesu treningowego i meczowego.

Za nami intensywny czas pełen sportowych wrażeń i emocji. Wraz z trenerem Maciejem Kostrzewą kładziemy nacisk na rozwój indywidualny zawodników. Jesteśmy zadowoleni z postępów naszych podopiecznych. Wierzymy, że nasza praca zaprocentuje w przyszłości podsumował Patryk Przybylski, trener drużyny U-10 Akademii Lechii Gdańsk.

Kadra drużyny U-10 Akademii Lechii Gdańsk

 1. Ignacy Błeszyński
 2. Franciszek Błeszyński
 3. Jan Butowski
 4. Franciszek Chwil
 5. Aleksander Dębski
 6. Antoni Gosk
 7. Wiktor Jasiewicz
 8. Jan Kandziora
 9. Julian Kaftański
 10. Wiktor Kędzierski
 11. Michał Kozłowski
 12. Mattia Lopriore
 13. Leonardo Michalski
 14. Kacper Michta
 15. Natan Mielczarek
 16. Michał Nowicki
 17. Filip Pierzchliński
 18. Artur Sochanek
 19. Milan Wiśniewski
 20. Maciej Woźniak
Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partnerzy
Firmy współpracujące