29
lis
2021

Kurzydłowski z występem w reprezentacji U17

Miłosz Kurzydłowski rozegrał 45 minut w spotkaniu reprezentacji Polski U17. Biało- Czerwoni niestety ulegli rówieśnikom z Meksyku. Antoni Mikułko całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Reprezentacja Polski U-17 prowadzona przez Dariusza Gęsiora przegrała 3:4 (1:1) z Meksykiem w pierwszym meczu turnieju towarzyskiego rozgrywanego w Hiszpanii. To było bardzo zacięte i pełna zwrotów spotkanie – jeszcze w 89. minucie Polacy prowadzili 3:2. Całe spotkanie w barwach Biało-Czerwonych rozegrał stoper Akademii Lechii Gdańsk, zawodnik naszej drużyny U17, Miłosz Kurzydłowski. Warto dodać, że na turnieju w Hiszpanii jako reprezentant kraju przebywa również bramkarz naszego klubu, Antoni Mikułko.

W kolejnych spotkaniach Polacy zmierzą się z Czechami (13 listopada) oraz Norwegią (15 listopada).