24
mar
2023

Nasi trenerzy dołączają do pierwszego zespołu Lechii Gdańsk!

Wielokrotnie powtarzaliśmy, że drzwi do najważniejszej, seniorskiej drużyny Lechii Gdańsk stoją otworem nie tylko dla najzdolniejszych wychowanków. Ta reguła dotyczy również trenerów. Szlak przetarł trener Mateusz Gliniecki, który w przerwie zimowej obecnego sezonu dołączył do sztabu pierwszej drużyny w roli analityka.

Teraz bardzo miło nam poinformować, że do sztabu trenera Davida Badii dołączyli nasi szkoleniowcy: Damian Fos w roli trenera przygotowania motorycznego i Piotr Opuszewicz jako trener bramkarzy.

Do Mateusza Glinieckiego, który niedawno dołączył do sztabu pierwszego zespołu Lechii Gdańsk w roli analityka, dołączają Piotr Opuszewicz i Damian Fos. Dla Akademii to ważny momnet. Pokazuje, że pracują w niej ludzie o odpowiednim przygotowaniu merytorycznym oraz cechach osobowościowych, które wymagane są na szczeblu profesjonalnym. To wielka przyjemność posiadać tak wykwalifikowaną kadrę trenerska w strukturach Akademii, która codziennie z dużym poświęceniem i oddaniem dba o jej rozwójpowiedział nam Paweł Wolański, dyrektor Akademii Lechii Gdańsk.

Sponsorzy
Sponsor Główny
Sponsor
Partner techniczny
Partnerzy