09
maj
2022

Piłkarski festyn z Akademią Lechii Gdańsk

Już w niedzielę, 15 maja, na stadionie Polsat Plus Arena w Gdańsku rozpoczniemy rodzinny, biało-zielony festyn „Zostań Lechistą – Piłkarski festyn z Akademią Lechii Gdańsk”.

Festyn organizowany jest dla dzieci urodzonych w latach 2013 – 2017. Tylko dzieci urodzone w tych rocznikach będą mogły uczestniczyć w mini-turnieju piłki nożnej na głównej płycie boiska – warunkiem uczestnictwa jest uprzednie złożenie formularza online: https://lechia.pl/festyn-zostan-lechista/.

Możliwość zgłoszenia do uczestnictwa w wydarzeniu będzie możliwe do 13 maja, do godziny 15.00. Potwierdzenie rejestracji i weryfikacja zgłoszeń rozpocznie się o godzinie 9.00, w dniu imprezy (Strefa Prestige, pierwsze piętro, wejście schodami do góry na wprost toru gokartowego).

Od godziny 10.00 wystartuje turniej piłki nożnej i festyn, podczas którego zapewnimy Wam moc atrakcji! Między godziną 10 a 11 w rolę sędziów turnieju wcielą się trenerzy sztabu pierwszej drużyny Lechii Gdańsk, a od godziny 11 arbitrami rozgrywek zostaną piłkarze Biało-Zielonych. W przerwach między spotkaniami będzie możliwość zrobienia sobie zdjęć, bądź wzięcia autografów. Dla wszystkich dzieci przygotowaliśmy między innymi strefę zabaw, dmuchane zamki i zjeżdżalnie, grę w „piłkarzyki”, a także watę cukrową czy popcorn. W trakcie festynu będzie możliwość spotkania z piłkarzami, zwiedzenie stadionu, jak również muzeum naszego klubu. Zapraszamy wszystkich małych kibiców wraz z rodzicami. Rozpocznijcie przygodę z piłką nożną w Akademii Lechii Gdańsk.

Czekamy na Was na Polsat Plus Arenie!

 

 

 

Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partnerzy
Firmy współpracujące