06
lis
2022

Powołanie dla Bartosza Pieczki

Zawodnik naszej drużyny U-15 został powołany na zgrupowanie reprezentacji Polski i dwumecz z Irlandią. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 15 Dariusz Gęsior ogłosił listę powołanych zawodników na dwumecz towarzyski z Irlandią. Wśród wyróżnionych zawodników znajdziemy nazwisko Bartosza Pieczki, który od tego sezonu jest zawodnikiem Akademii Lechii Gdańsk.

– W roczniku 2008 mamy bardzo ciekawą i uzdolnioną grupę zawodników, na której tle wyróżnia się Bartosz Pieczka. Postawą w meczach i na treningach Bartosz zasłużył na to powołanie z czego osobiście bardzo się cieszę. Duża w tym zasługa sztabu szkoleniowego CLJ U-15. Mam nadzieję, że kolejne miesiące będę dla niego równie udane, a otrzymane powołanie zmotywuje do jeszcze bardziej wytrwałej pracy. To powołanie to sygnał również dla nas, nagroda za włożony wysiłek, by zapewnić zawodnikom jak najlepsze warunki do rozwoju. Droga Bartka powinna być impulsem dla pozostałych zawodników, do jeszcze większego zaangażowania i koncentracji. To dopiero początek piłkarskiej ścieżki, teraz trzeba zrobić wszystko, by dobrze wykorzystać fakt powołania do reprezentacji, zachować pokorę i cierpliwość, by nie stracić z oczu celu długoterminowego, jakim jest gra na profesjonalnym poziomiepowiedział Paweł Wolański, dyrektor Akademii Lechii Gdańsk.

– Bartek dołączył do nas przed tym sezonem z klubu Tucholanka Tuchola. Każdego dnia ciężko pracuje, by dobrze prezentować się na treningach, co procentuje później w meczach mistrzowskich. W spotkaniach CLJ zdobył już wiele bramek i zaliczył sporo asyst. Powołanie do reprezentacji Polski jest dla niego wyróżnieniem i z pewnością zmotywuje do jeszcze cięższej pracy. Pracujemy dalej, tak by powołania kadrowe objęły jeszcze większą grupę naszych zawodników – dodał Łukasz Gajowniczek, trener drużyny U-15 Akademii Lechii Gdańsk.

Polska zagra z Irlandią się 8 listopada o godz. 12:00 w Zbąszynku oraz 11 listopada o godz. 12:00 w Babimoście. Bartek – trzymamy mocno kciuki i gratulujemy!

Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partnerzy
Firmy współpracujące