06
lis
2020

Rezerwy Lechii Gdańsk zmierzą się z Chojniczanką II Chojnice

W sobotę 7 listopada, o godzinie 11:00, rozegrane zostanie spotkanie 15. Kolejki IV ligi „RWS INVESTMENT GROUP”, w którym Lechia II Gdańsk podejmie Chojniczankę II Chojnice. Mecz odbędzie na boisku przy Ul. Jana z Kolna 18 w Sopocie.

Powoli wchodzimy w końcowy etap „rundy jesiennej” w ramach rozgrywek IV ligi. Nasza drużyna rezerw rozpocznie listopadowe granie od domowego pojedynku z drugim zespołem Chojniczanki Chojnice. Jak do tej pory radził sobie nasz najbliższy rywal? Chojniczanka zajmuje obecnie 8. miejsce w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 20 punktów. Ich bilans w sezonie 2020/2021 to 6 zwycięstw, 2 remisy oraz 5 porażek. W ostatniej kolejce nasi sobotni rywale pokonali na własnym boisku Gwiazdę Karsin 3:1.

 

Biało-Zieloni do tej pory zgromadzili 13 „oczek”, co przekłada się na 15. miejsce w ligowej stawce. W ostatnim ligowym pojedynku nasz zespół przegrał na wyjeździe z Wdą Lipusz 2:3. Więcej o tym spotkaniu przeczytacie TUTAJ.

 

Na sobotnie spotkanie nasza drużyna rezerw zostanie wzmocniona posiłkami z pierwszego zespołu. Trzech młodzieżowców – Jakub Kałuziński, Kacper Urbański oraz Eryk Mirus zostało desygnowanych do występu w meczu rezerw. Będzie to dobra okazja dla naszych młodych zawodników, aby „złapać” cenne minuty, ale głównym celem na sobotnie przedpołudnie jest zgarnięcie tak potrzebnych 3 punktów, które pozwolą drużynie Dominika Czajki na zwiększenie swojej przewagi nad zespołami ze strefy spadkowej.

Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partnerzy
Firmy współpracujące