27
kwi
2023

Trwają nabory do klas sportowych Akademii Lechii Gdańsk!

Projekt klas sportowych Akademii Lechii Gdańsk w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Jana Pawła II w Gdańsku funkcjonuje od 2018 roku. Nadrzędnym celem tego programu jest indywidualny oraz kompleksowy rozwój zawodników zarówno pod kątem postępów w aspektach sportowych, jak wysokich wyników naukowych.

Dołącz do nas! Trwają zapisy na rok szkolny 2023/2024 do klas 4-8 o profilu sportowym! Otwieramy nabór wstępny dla rocznika 2013 (klasy czwarte) oraz nabór uzupełniający dla roczników 2010-2012 (klasy piąte, szóste, siódme i ósme).

Zapisuję dziecko na testy!

Zapraszamy wszystkich chętnych zawodników do wzięcia udziału w naborach wstępnych do klasy 4 oraz naborach uzupełniających do klas 5-7. Każdy młody piłkarz, który chce spróbować swoich sił i przetestować swoje umiejętności, jest u nas bardzo mile widzianykomentuje Grzegorz Grzegorczyk, Koordynator ds. Rozwoju Akademii Lechii Gdańsk.

Stawiamy na profesjonalny progres piłkarski zawodnika. Nasz projekt dedykowany jest dzieciom, którzy chcą rozwijać umiejętności nie tylko piłkarskie, ale i ogólnorozwojowe w oparciu o profesjonalny system szkolenia. Pod te cele planowane są zajęcia zarówno piłkarskie, jak i ogólnorozwojowe. W myśl powodzenia ,,chcemy tworzyć zawodnika w drużynie, a nie drużynę zawodników”, każde zajęcia są maskymalanie zindywidualizowane, prowadzone w małych grupach treningowych.

Chcemy rozwijać w zawodnikach inteligencję piłkarską, rozumienie gry  i wyposażyć w niezbędne aspekty mentalne. Zależy nam również, żeby kształtować ich cechy motoryczne, aby dać im wszelkie możliwe narzędzia, które przybliżą ich do gry w piłkę na najwyższym poziomie. Oczywiście wszystko musi iść w parze z naukądodaje Dyrektor Akademii, Paweł Wolański. 

Poznaj terminy testów sprawonościowych do klas o profilu ,,piłka nożna” ⇓

  • ROCZNIK 2013 – 17.05.2023 (środa) oraz 24.05.23 r. (środa), godz. 16.00, ul. Traugutta 29, Gdańsk
  • ROCZNIK 2010/11/12 – 17.05.2023r. (środa), 24.05.23 r. (środa), godz.10.00 ul. Meissnera 5, Gdańsk – boisko pod balonem

Sprawdź przewagi projektu ⇓

  • Plan lekcji jest ściśle powiązany z harmonogramem treningów,
  • Zawodnicy trenują w profesjonalnej bazie treningowej: boisko pod balonem, boisko typu orlik, profesjonalna salka judo, hala gimnastyczna, sala gimnastyczna,
  • Zawodnicy objęci są nastepującym projektem sportowym:

– 2 x zajęcia judo w grupach treningowych po 6 zawodników,

– 3x trening piłkarski (praca w małych grupach treningowych max 12-14 zawodników),

– 2x trening bramkarski,

– 2x technika fundamentalna w grupach treningowych po 6 -8 zawodników,

– 1x indywidualizacja,

– cykliczne prelekcje z dietetykiem,

– spotkania z psychologiem,

– opieka fizjoterapeutów zapewniona wszystkim uczestnikom projektu,

– pakiet sprzętu treningowego i wyjściowego,

– wykwalifikowana kadra trenerska

  • Zawodnicy objęci są projektami: PZE- Przyszły Zawodnik Ekstraklasy, Top Talent – Szansa dla wszystkich, Grupa Talent.

Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partnerzy
Firmy współpracujące