10
sie
2020

Unia Tczew partnerem Akademii Lechii Gdańsk

Miło nam poinformować, że nasza Akademia nawiązała współpracę z Unią Tczew. Na podstawie porozumienia Unia Tczew stanie się partnerem Akademii Lechii Gdańsk.

Głównym celem naszej współpracy będzie wymiana zawodników oraz wiedzy szkoleniowej pomiędzy klubami. Najbardziej utalentowani zawodnicy naszego nowego klubu partnerskiego będą mieli szansę pokazania swoich umiejętności w Akademii Lechii Gdańsk.

 

– To bardzo dobry krok zarówno dla nas, jak i dla Unii. Jest to kolejna Akademia w regionie, z którą nawiązaliśmy współpracę, dzięki czemu zawodnicy z mniejszych Akademii mają większe szanse, aby trafić do Lechii Gdańsk – powiedział dyrektor Akademii Lechii Gdańsk, Sławomir Wojciechowski

 

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się dojść do porozumienia i nawiązać współpracę. Rozmowy trwały od dłuższego czasu, jednak sytuacja związana z pandemią wszystko opóźniła. Cieszymy się, że taki klub jak Lechia Gdańsk widzi w nas potencjał. Dla Unii Tczew jest to kolejny krok do poprawy jakości w szkoleniu i promocji zawodników – powiedział po podpisaniu umowy Michał Benkowski, trener zespołu Unii.

Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partnerzy
Firmy współpracujące