20
mar
2022

Wysokie zwycięstwo drużyny rezerw

Trzecie zwycięstwo z rzędu zanotowały dziś IV-ligowe rezerwy Lechii Gdańsk. Podopieczni Tomasza Byszki pewnie pokonali Orkan Rumia 6:2. Bramki dla Biało-Zielonych zdobywali Majer (dwie), Diabate (dwie), Koperski oraz Kryeziu.

Piłkarze rezerw wspomagani przez zawodników pierwszego zespołu od początku meczu byli zespołem znacznie lepszym, a na przerwę schodzili z trzema bramkami przewagi. Po spotkaniu o krótki komentarz poprosiliśmy trenera gdańszczan, Tomasza Byszko.

Mecz od początku do końca pod naszą kontrolą. Szybko zdobyta bramka. Przeciwnik od pierwszego gwizdka nisko w defensywie. Dużo ataku pozycyjnego, pełna dominacja. Niestety dwa razy zdarzyła się chwila nieuwagi w ataku szybkim, a rywale wykorzystali błędy i nas zaskoczyli, co nie powinno się dziś wydarzyć. Cieszy zwycięstwo i trzy punkty. Dodatkowo ten mecz dał nam pewną pozycję w górnej „10”, więc na spokojnie możemy dogrywać mecze do końca i dawać ogrywać się naszej młodzieży.

Lechia II Gdańsk – Orkan Rumia 6:2 (3:0) 

Bramki: 3′ 52′ Majer, 27′ 56′ Diabate, 42′ Koperski, 56′ Kryeziu – 48′ Kowalski, 82′ Krefft

Skład: Michał Buchalik – Maciej Kaczorowski, Maciej Zagraba, Maciej Stanowski, Egzon Kryeziu, Bassekou Diabate, Ryszard Sumiński, Filip Koperski, Tomasz Makowski, Tomasz Neugebauer, Dominik Majer

Zmiennicy: Mikołaj Pietrzak, Morgan Grądziel, Adrian Kurpiewski, Michał Sadowski, Adam Łabor

Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partnerzy
Firmy współpracujące