21
cze
2022

Akademia Lechii Gdańsk – Drużyna rocznika 2010 zakończyła sezon

Drużyna U-12 Akademii Lechii zakończyła bardzo udany sezon towarzyskim graniem w Gorzowie. Byli wymagający rywale, nie było tabel, klasyfikacji i sędziów.

Zespół rocznika 2010 to oczywiście drużyna, która w poprzednim tygodniu przyniosła nam wiele radości, gdy pod szyldem Szkoły Podstawowej nr 5 w Gdańsku zwyciężyła w Pucharze Tymbarku na Stadionie Narodowym w Warszawie (https://akademia.lechia.pl/akademia-lechii-gdansk-druzyna-rocznika-2010-najlepsza-w-pucharze-tymbarku/).

Kilka dni później ekipa trenera Macieja Kostrzewy została zaproszona do Gorzowa na towarzyski turniej, którym zakończyła sezon 2021/22.

Rywale byli bardzo mocni (Zagłębie Lubin, Warta Poznań, Cracovia, Pogoń Szczecin, ŁKS, Warta Gorzów i Team Gliwice), zawodnikom doskwierał upał (33 stopnie pierwszego dnia i 37 drugiego). Był to turniej stricte towarzyski, mający służyć celom szkoleniowym. Nie było tabel, klasyfikacji, medali, sędziów. Nasza drużyna zaprezentowała się z dobrej strony, a kilku zawodników zostało zauważonych przez obserwatora z PZPN i być może będą powołani na LAMO, czyli przedsionek młodzieżowych reprezentacji Polski.

Teraz drużynę rocznika 2010 czeka zasłużony wypoczynek, a potem głodni piłki zabieramy się znowu do pracy!

Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partnerzy
Firmy współpracujące