08
sie
2022

Akademia Lechii Gdańsk – Zespół rocznika 2011 wrócił z obozu w Busku-Zdroju

Z każdym dniem przybywa nam roczników, które zakończyły letnie, przedsezonowe obozy przygotowawcze. Tym razem do Gdańska powrócił rocznik 2011, którego trenerem jest Grzegorz Grzegorczyk. Treningi i mecze sparingowe były intensywne. Szkoleniowiec i zawodnicy wiedzą jednak, że by pokazać pełnię swoich umiejętności w czasie ligowych zmagań, trzeba się do nich należycie przygotować.

Pisaliśmy już o pobycie na letnim zgrupowaniu roczników 2008 i 2009 (https://akademia.lechia.pl/akademia-lechii-gdansk-druzyny-u-15-i-u-14-wrocily-z-przedsezonowego-zgrupowania-w-busku-zdroju/) czas na relację z pobytu młodszych kolegów na obozie w Busku-Zdroju. Przebywały tam drużyny roczników 2010 (trener Mateusz Bucholc), 2011 (trener Grzegorz Grzegorczyk), 2012 (ekipa trenera Maciej Kostrzewy, który w tym czasie wraz ze swoimi zawodnikami uczestniczył w Letniej Akademii Młodych Orłów – https://akademia.lechia.pl/akademia-lechii-gdansk-nasi-zawodnicy-z-rocznika-2010-wzieli-udzial-w-zgrupowaniu-letniej-akademii-mlodych-orlow/) oraz 2013 (trener Patryk Przybylski). O krótką opinię na temat zgrupowania poprosiliśmy trenera Grzegorczyka, który niedawno zaczął pracę z zespołem rocznika 2011 Akademii Lechii Gdańsk.

– Na obozie rozegraliśmy trzy wartościowe sparingi (z KKP Koroną Kielce, Stalą Rzeszów i Koroną Kielce S.A.). Oprócz sparingów mieliśmy dwie jednostki treningowe dziennie na naturalnej płycie. W czasie wolnym od treningów chłopcy korzystali z odnowy biologicznej i basenów. Na obozie, tak jak w treningach na miejscu, koncentrowaliśmy się na technice zawodników oraz na ich rozwoju indywidualnym poprzez formę ściśle zbliżoną do warunków meczowych. Chcemy rozwijać zawodnika w drużynie a nie drużynę zawodników – powiedział nam trener drużyny rocznika 2011, Grzegorz Grzegorczyk.

Sponsorzy
Partner techniczny
Partner strategiczny
Partnerzy
Firmy współpracujące