28
mar
2022

Weekendowe podsumowanie wyników

Ważna wygrana rezerw, dobry występ drużyny występującej w lidze makroregionalnej. Dużo goli, uśmiechów i emocji. Zapraszamy do podsumowania weekendowych wyników Akademii Lechii Gdańsk.

Piątek 25.03

Rezerwy – IV liga, 20. Kolejka

Kaszubia Kościerzyna – Lechia II Gdańsk 1:3 (0:0)

Bramki: Niewiadomski 48’, Diabate 61’ 69’

Skład Lechii II: Raciniewski – Pietrzak, Drzazga, Stanowski, Sadowski (60’ Klessa) – Majer (67’ Kowalski), Sumiński (82’ Mąka), Kaczorowski, Sadło (46’ Wójcik), Niewiadomski (82’ Kurpiewski) – Diabate.

Sobota 26.03

Junior B1, Liga Wojewódzka

Lechia Gdańsk – Jaguar II Gdańsk 9:2

Bramki: Chaciński Mikołaj x3, Patryk Łuszcz x 2, Jakub Chodkowski x 2, Sanocki Mikołaj, Maćkowski Szymon

Skład Lechii: Wawrowski Szymon, Bielawa Aleksander, Wieczorkowski Jakub, Borski Mateusz, Smarz Michał, Bąkiewicz Adam, Bromirski Bartosz, Sanocki Mikołaj, Bieliński Olivier, Kałużny Andrzej, Chodkowski Jakub, Mrozek Wiktor, Łuszcz Patryk, Chaciński Mikołaj, Maziarka Alek, Taperek Kacper, Orłowski Michał, Maćkowski Szymon.

 

Liga Wojewódzka Trampkarz C2

AP JFA Przechlewo – Lechia Gdańsk 2:0 

Skład Lechii: Kosiak-Żakowiecki, Rogoz, Bączyński, Sobiech, Sak, Szabowski, Bąk, Jagodziński, Chyliński, Szyca, Gronke, Wanke, Zieliński, Baranowski, Filipiak, Dolny.

Czerwona kartka: Chyliński 67’

 

Liga Wojewódzka Młodzik D1

Lider Rychnowy – Lechia Gdańsk 0:5

Bramki: Miłosz Zaborowski x3, Aureliusz Cichosz, Samobójcza

Skład Lechii: Julian Buczkowski – Olaf Jakubowski, Oliwier Ligęza, Miłosz Zaborowski, Aleksander Gawrysiak, Rafał Rybka, Fabian Klim, Dominik Wera, Aureliusz Cichosz.

Grali również: Bartosz Hęcki, Dariusz Michalczewski, Adam Galewski.

 

Młodzik D2 grupa 2

Lechia Gdańsk – Jedynka Reda 17:0

Bramki: Scheffler x4, Górski x3, Block, Jacyno-Onuszkiewicz, Zmiarowski, Riebandt – po 2, Burzyński, Głódkowski.

Skład Lechii: Abramowicz Jakub, Block Aleksander, Burzyński Błażej, Głódkowski Aleksander, Górski Bartosz, Jacyno-Onuszkiewicz Igor, Jóskowski Jan, Kwias Bartosz, Paczoska Martin, Riebandt Adrian, Scheffler Michał, Witkowski Piot, Zmiarowski Rafał.

 

Niedziela 27.03

Liga Makroregionalna U-19, 4. kolejka

Błękitni Stargard – Lechia Gdańsk 0:6 (0:4)

Bramki: Cieślicki 4, Okoniewski, Zagraba.

Skład Lechii: Mikułko – Brzęk, Brylowski, Kurzydłowski, Zagraba – Kharyton, Duraj, Cieślicki, Okoniewski, Tuleja – Borkowski.

Ponadto: Arczyński, Paradowski, Klessa, Sadło, Kinder, Mielnik, Kopiczyński.

 

Liga Wojewódzka Młodzik D2

Lechia Gdańsk – Piłeczka Pruszcz Gdański 5:3

Bramki: Szczot x3, Michna x2.

Skład: Wronecki, Szczot, Masialski, Michna, Adamczyk, Śliwiński, Kamrowski, Owsian, Stefański, Grabowski, Kasperowicz.

 

Centralna Liga Juniorów – U-15, 4. kolejka

Lechia Gdańsk – FASE Szczecin 0:0 

Skład: Polanowski, K. Jesionowski (72’ Porzuc), B. Jesionowski, Pospieszny, Madej, Łodożyński (59’ Dybowski), Rychert (41’ Iwanicki), Treder, Woźniak, Dziuwe (60’ Kołakowski), Williams.

 

 

Sponsorzy
Sponsor Główny
Sponsor
Partner techniczny
Partnerzy