12
cze
2022

Akademia Lechii Gdańsk – Wysoka wygrana drużyny kobiet w ostatnim meczu domowym w lidze

Zawodniczki Lechii Gdańsk pożegnały się ze swoją publicznością w sezonie 2021/22 wysokim zwycięstwem z Błękitnymi Stargard. Wynik końcowy to aż 11:1.

– Trudno powiedzieć coś odkrywczego po meczu, który wygrywa się tak zdecydowanie i wysoko. Mieliśmy wiele sytuacji, kilka bramek było przedniej urody. Dużą radością napawa mnie fakt, że zarówno przed tygodniem jak i w meczu z Błękitnymi dziewczyny wychodzą na drugą połowę i realizują ustalenia, korekty o których rozmawiamy w przerwie meczu. To zasługa dziewczyn, że chcą słuchać i wyciągać wnioski. W czwartek ostatni mecz sezonu, jedziemy do Konina. Jeśli wygramy zapewnimy już sobie na 100% trzecie miejsce w tabeli. No chyba że w którejś z ostatnich dwóch kolejek Juna-Trans Stare Oborzyska straci punkty, wówczas mamy szansę nawet na miejsce drugie. Skupiamy się na tym by zrobić swoje i z Konina przywieźć trzy punkty do Gdańska – powiedział nam po meczu z Błękitnymi Stargard, Robert Bandrowski, trener kobiecej drużyny Lechii Gdańsk.

Lechia Gdańsk – Błękitni Stargard 11:1

Bramki: Khuda 5, Szmatuła 3, Kulla 2, Szprada 1.

Skład Lechii: Pierzchlińska – Marcinkowska, Zakrzewska, Łobocka, Łapińska – Lewna, Kulla, Formella – Khuda, Szmatuła, Strychalska oraz z ławki: Palacios, Sturmowska, Sokołowska, Szprada

Sponsorzy
Sponsor Główny
Sponsor
Partner techniczny
Partnerzy